Україна буде збільшувати імпорт газу з Польщі

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: articles/view.php

Line Number: 7

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: articles/view.php

Line Number: 7

10.02.2015
732 0
Україна буде збільшувати імпорт газу з Польщі

Нова політика українського уряду в галузі газопостачання продовжує реалізовуватись у збільшенні кількості постачальників газу, які є на західному кордоні країни. Останніми днями появилася інформація про те, що Україна буде збільшувати імпорт газу з Польщі.

Відновлення постачання природного газу в Україну від близького західного сусіда, Польщі, може бути вже в цьому місяці. Зупинення імпорту газу з Польщі тривало з 1 січня 2015 року. Технічні можливості цього напрямку – 3,7 мільйонів кубометрів газу щоденно. Україна також купує газ в Німеччині і це виходить дешевше, ніж в близької східної країни.
 
Для України відновлення імпорту газу з польського напрямку вписується в «гармонізацію постачання». Вже узгоджено закупівлю газу в Угорщині та в Словаччині. За останній тиждень з угорської сторони проводилося постачання в Україну по 5,6 тисяч кубометрів на добу, а останніх декадах січня імпорт з Угорщини був в межах від 2,6 до 3,6 мільйонів кубометрів на добу. На даний час постачання почало збільшуватись, потенційні можливості цього напрямку – 5,6 мільйонів кубометрів на добу.
 
В 2014 році було досягнено збільшення постачання газу з Європи в 2,5 рази. З європейських країн в минулому році Україна закупила 5,1 мільярдів кубометрів газу. Трубопроводами з Словаччини поступило в Україну 3,6 мільярди кубометрів, з Польщі – 900 мільйонів кубометрів і 600 мільйонів кубометрів з Угорщини.
 
Постачання газу в Україну має дуже складні політичні, фінансові та логістичні проблеми. Тому для українців на перше місце виходить питання ефективного використання цього енергоресурсу і швидке впровадження варіантів газозаміщення в усіх галузях.
 
Джерело "Ecotown"