Економимо воду та електроенергію

http://zyma.in.ua/print/95


Економимо воду та електроенергію

Як правильно економити? Звичайно ж перше що спадає на думку - це купувати все дешевше, зі знижками, економити на красі, якість і комфорт. Але найцікавіше, що якщо копнути глибше, то виходить що диван купив і забув, а от за воду, електроенергію, газ доведеться платити щомісяця. Сума ж набігає досить велика, особливо якщо дивитися не за один місяць, а за рік або за три роки. На ці гроші можна і кухню трохи краще купити, і телевізор побільше, і диван зручніше. Навіщо витрачати на те, на чому без шкоди для себе можна заощадити?

Побутова техніка

Покупка посудомийної машини здається марною тратою грошей тільки на перший погляд. Якщо придивитися, то можна відзначити, що вона заощаджує не тільки час і сили, дезінфікує, робить посуд сяюче чистим, але ще й дозволяє заощадити велику кількість води.

Пральна машина вже міцно увійшла в наш побут, тому відразу постає питання а яка саме краще?

Економічна сантехніка, яка не має протікання, теж може зіграти важливу роль в економії бюджету.

Використання індукційної плити і відповідного посуду при приготуванні їжі, може заощадити електроенергію в півтора рази.

Освітлення

Для освітлення приміщення краще всього використовувати енергозберігаючі лампочки, здатні зберегти до 70% витрат на електроенергію. Але тут теж потрібно мати на увазі, що такими чудовими характеристиками володіють лише лапмочкі відомих фірм, решта за характеристиками економії можуть зрівнятися зі звичайними лампами розжарювання.

Лічильники

Більшість будівельних компаній в даний час ставлять  двухтарифні (мультитарифні)лічильники електроенергії , які тарифікують нічний час дешевше, ніж денний. Це дозволить економити електроенергію, запускаючи домашню побутову техніку в нічний час, використовуючи спеціальний режим «відкладеної прання», яким оснащена сучасна побутова техніка.

Таким чином, при бажанні існує безліч варіантів заощадити в побуті. Але тим не менш, важливо не тільки мати індукційну плиту і посудомийну машину АА класу, важливо стежити і за своїми звичками. Вимикати світло, там де він не потрібен, розумно витрачати воду, не залишати домашню техніку в режимі очікування, вимикати невикористовувані прилади з мережі. Тоді можна буде витратити зекономлені гроші на більш потрібні, комфортні і красиві речі.

Джерело www.novstroj.ru