Ми хочемо, щоб українці витрачали на енергоносії менше

Зростання вартості газу та тарифів на електрику, опалення та гаряче водопостачання, все більш холодні батареї, все дорожче вугілля та дрова. Це сьогодення мешканців України.

 

Як забезпечити тепло в оселі задля затишного життя та здоров’я родини? Як створити комфортні умови для працівників? Як зробити теплими школи та дитячі садки? Як сплачувати менше за енергоносії та електрику, а жити краще?

 

Існує багато рішень. Більш та менш ефективні; ті, що пасують для приватного будинку, і ті, що більш підходять для багатоповерхівки. Найкращі для виробничого приміщення або офісу, або ті, що треба втілювати у школах та дитячих закладах. Спеціальні для освітлення або опалення. Ті, що порадили сусіди, та інші, про які розповідають по телевізору.

Як розібратись? Як вибрати найкраще саме для себе? Як не викинути гроші, спокусившись на дуже кольорову рекламу начебто поважної фірми або пораду «дуже авторитетного» знайомого виконроба?

 

Цей сайт створений для всіх нас. Ви зможете знайти тут корисні матеріали щодо теплозбереження в приміщеннях та економного енергоспоживання, а також поради щодо того, як зменшити комунальні витрати, які переваги або недоліки є у переході на відновлювальні джерела енергії, які технології та рішення впроваджуються в Україні та світі. Але ГОЛОВНЕ – цей сайт повинен стати місцем обміну досвідом та інформацією між всіма нами.

 

Цей онлайн ресурс є платформою для обговорень та обміну досвідом. Ми будемо раді розмістити будь-яку Вашу інформацію, якщо вона стосується теми тепла та енергозбереження та пройде ФАХОВЕ РЕЦЕНЗУВАННЯ. Ми гарантуємо, що на цьому сайті не буде креслень вічного двигуна або порад, як за допомогою фарби того чи іншого кольору збільшити температуру радіаторів. Вся інформація цього сайту буде перевірена професіоналами, і Ви побачите лише те, що пройде фахову перевірку. На цьому сайті не буде рекламних оголошень та інформації, розміщеної за гроші, а всі матеріали, що пройдуть фахове рецензування, будуть розміщені з посиланням на джерело та автора.