Як зберегти і підтримувати тепло в квартирі взимку

27.12.2014 728 0
Як зберегти і підтримувати тепло в квартирі  взимку

Вам більше не знадобляться теплі речі,щоб кутатися в них в холодній квартирі.Тарас Шпира стверджує:витративши один раз відносно невеликі гроші ,ви зможете на довгі роки забути про холод вдома..

У багатоквартирних будинках найбільшу кількість тепла йде через вікна, якщо вони старі і між склом і рамою тріщини. Так стверджують віконних справ майстри. Фахівці впевнені, що саме завдяки установці теплозберігаючих вікон можна зберегти і підтримати в квартирі тепло взимку.

Замінити вікно - найбільш надійний і вірний варіант утеплення квартири. Зовнішній вигляд - безумовно, важливий аргумент. І металопластикові вікна дійсно не вимагають особливого догляду. Ще один відчутний плюс - шумоізоляція: приємно, коли ви у власній квартирі насолоджуєтеся тишею, не чуючи, що відбувається за вікном.

Крім віконних профілів, можна провести ще ряд заходів з утеплення холодної квартири. Якщо кімната розташована на північній стороні, то її потрібно утеплити. Щоб утеплити її з фасаду, потрібно викликати спеціаліста - це вельми витратний захід. Але є альтернатива. Ви всі напевно бачили в будівельних магазинах пінопластові плити. Вони є різної товщини, розмір стандартний 90х90см. Коштує одна така плита розміром 90х90см, товщиною 50мм близько 11 гривень.

Щоб утеплити холодну стіну зсередини і тим самим забезпечити збереження та підтримання постійної температури в приміщенні, досить проклеїти такою пінопластовою плитою всю стіну навколо вікна і заклеїти зверху або шпалерами, або просто пофарбувати в бажаний колір. Клеїться плита на спеціальний будівельний клей. На пінопласт дуже легко лягають шпалери. Займе вся процедура кілька годин. Зате в кімнаті стане дуже тепло.

Щоб підвищити тепловіддачу від батареї, краще стінку за нею завісити відбиваючим екраном. Придбати цей тепловідбивний екран можна в будь-якому господарському магазині. Але ще його можна дуже просто виготовити самостійно. На будівельному ринку купити теплоізоляційний матеріал з фольгированою поверхнею. Вирізаємо за розміром і кріпимо на двосторонній скотч. Є теплоізоляція вже з клейовий основою.

Крім того, щоб звести до мінімуму втрати тепла від батареї, її не потрібно завішувати важкими шторами і «обшивати» будь-якими матеріалами, як зараз роблять дуже багато за євростандартами. Ховаючи батарею під шаром гіпсокартону, ви самі крадете у себе близько 30-40% тепла. Замість того щоб вільно циркулювати по всьому приміщенню, тепло концентрується в закритому просторі. Тому краще по максимуму звільнити простір навколо батареї,  не завішувати її і не захаращувати предметами меблів.

Джерело dobre.stb.ua