Як на Кіровоградщині будуть економити світло

30.12.2014 909 0
Як на Кіровоградщині будуть економити світло

Основними темами апаратної наради обласної адміністрації стали проблеми енергозбереження та аварійні відключення електрики.

Сергій Кузьменко, який є головою Кіровоградської ОДА, розповів про телеграму прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, яку отримали всі районні та обласні адміністрації. У ній проводиться опис проблемми жорсткої економії електричної енергії. Кузьменко звернувся з проханням до керівництва обленерго скласти графік відключення вуличної реклами та освітлення.

Ця тема була обговорена так само і на селекторній нараді, проведенна за участю віце-прем'єра Геннадій Зубкова. Він зазначив, що приводів для радості мало і що існує гостра необхідність у жорсткій економії і вишукуванні потенційних резервів. Потрібно бути готовим до того, що в новорічну ніч обьем споживання електрики значно зросте, а це, в свою чергу, може стати значущою причиною перебоїв з постачанням електроенергії.

Важкою залишається обстановка у сфері теплопостачання. Ольга Довжук, яка є директором департаменту ЖКГ, повідомила про те, що не дивлячись на те, що погода сприятлива, були вироблені аварійні відключення декількох котелень. Вона також повідомила про рекордно низьку оплату за поставлене тепло в цьому місяці, яка по області становить близько 21%.

Керівництву профільного департаменту головою області було доручено провести роз'яснювальну роботу для населення за допомогою ЗМІ щоб запобігти збільшенню заборгованостей і пов'язаних з ними проблем з відключенням тепла.

Джерело http://uc.kr.ua/