Сонце та вітер забезпечать 20% енергії Єгипту до 2020 року

22.01.2015 1358 0
Сонце та вітер забезпечать 20% енергії Єгипту до 2020 року

Всесвітній щорічний саміт з енергетики майбутнього (World Future Energy Summit 2015 ) ще триває (з 19 по 22 січня), а перші результати перемовин вже відомі. Особливої уваги заслуговує заява керівника Єгипту щодо розвитку відновлювальних джерел енергії країни.

Президент Єгипту Абдель-Фаттах аль-Сісі заявив, що одним із пріоритетних планів країни є реформування енергетичного сектору та необхідність використання відновлювальних джерел енергії в умовах обмеження традиційних енергоресурсів. 
 
У ході обговорення президент Єгипту розповів про досить амбіційні плани щодо розвитку нетрадиційних видів енергії. Так, згідно з планами уряду, до 2020 року 20% необхідної Єгипту електроенергії мають вироблятися за рахунок енергії сонця та вітру. І це враховуючи те, що наразі частка сонячної енергетики в загальному енергобалансі країни складає всього лише 1%.
 
Також президент країни уточнив, що програма розвитку енергетики країни включає в себе виробництво 4,300 ГВт від електростанцій, які виробляють електроенергію з сонячної та вітрової енергії протягом найближчих трьох років.
 
«Доступність енергії та управління попитом на неї є одним із головних пріоритетів єгипетської програми розвитку», - заявив Ель-Сісі. Стратегічний план включає в себе реформи субсидування енергетики й буде реалізований протягом п'яти років. Крім того, голова держави також зазначив про так звану диверсифікацію традиційних джерел енергії на основі збалансованого та сталого поєднання вугілля, ядерних джерел енергії, а також природного газу й нафти.
 
Джерело http://ecotown.com.ua