Столичні компанії зобов’язалися економити світло

06.02.2015 1463 0
Столичні компанії зобов’язалися економити світло

Ще з десяток столичних підприємств долучилися до Угоди про економію електроенергії. Загалом київських компаній, що заощаджують світло в найбільш пікові години, нараховується близько сорока.

Ще вісім столичних торгових підприємств долучилися до Угоди про економію електроенергії. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Ми дуже задоволені, що підприємства продовжують проявляти соціальну свідомість та приєднуються до підписання Угоди. Адже тільки якщо більша кількість підприємств долучиться до економії електроенергії, нам вдасться запобігти аварійному віяловому відключенню світла в Києві. Сподіваюся на подальшу активність столичних підприємств у цьому питанні. Адже від них напряму залежить ефективність Угоди про економію електроенергії», – зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко.
 
Загалом, до Угоди про зниження споживання електроенергії в найбільш пікові години приєдналося 36 столичних підприємств.
 
Нагадаємо, що до переліку основних заходів, передбачених Угодою, входять зниження підписантами споживання електроенергії на 30%, в тому числі у години пік, зниження навантаження від освітлення, теплових завіс, анімації, зовнішньої та внутрішньої реклами.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у КМДА не виключають варіанту введення окремої ціни на проїзд у громадському транспорті для приїжджих. Це питання активно обговорюють у кулуарах Київради.
 
Джерело "Україна Комунальна"