На Франківщині в інтернаті встановили альтернативну систему опалення, сонячні повітряні колектори.

10.02.2015 1931 0
На Франківщині в інтернаті встановили альтернативну систему опалення, сонячні повітряні колектори.

Восени 2014 року Українська Галицька ассамблея (УГА) в Микуличинецькій школі-інтернаті в рамках програми «Сильна громада» допомогла встановити альтернативну систему опалення, а саме сонячні повітряні колектори.

Загальна ситуація в Україні приводить до того, що основною думкою кожного стає економія. Вже в різних куточках країни не дивиною є слова «альтернативні джерела енергії». Найбільш сприйнятними для змін є діти, для яких це не зміни – це те, що «повинно бути» - тому вони легко і швидко впроваджують нове.
 
Програма «Сильна громада» встановила сонячні колектори в дитячому закладі, зробивши дві добрих справи: тут використовується безкоштовна сонячна енергія для догрівання будівлі і ведеться живе пропагування способу використання відновлювальної енергії для дітей. 
 
На довгі роки запам’ятовуються кожному ті події, котрі були в садочку або в школі. Тож, проект працює на перспективу – ці діти, котрі побачили процес встановлення колекторів, відчують результати його роботи і з часом будуть без проблем використовувати отримані знання та навички для облаштування свого будинку.
 
 
УГА реалізувала програму мікро-ґрантів "Сильна громада", яка дозволяє об’єднати зусилля окремих активних членів громади, знайти спільне коло зацікавлених, впровадити нові прогресивні рішення.
 

Джерело "Ecotown"