Італійці спроектували яхту на сонячних батареях

12.02.2015 1006 0
Італійці спроектували яхту на сонячних батареях

Італійці спроектували яхту на вітрилах, що складаються з гнучких сонячних кремнієвих батарей

Італійські конструктори Марко Феррарі і Альберто Франчі спроектували яхту, яка працює на "сонячній" тязі. Судно поки що існує в єдиному екземплярі.

Довжина парусної яхти на сонячних батареях Helios становить 55 метрів. Головна особливість яхти - вітрила, що складаються з гнучких сонячних кремнієвих батарей. Їх поверхня складається з близько 2500 панелей, що займають в загальній складності 2052 м2.

Вітрила можуть виробляти близько 355 кВт / год. Енергію можна накопичувати в акумуляторних батареях, розміщених в машинному відділенні. Як повідомляється, на яхті навіть передбачені відсіки для двох гідроциклів і двох каное.

Helios вміщує до 10 гостей і 8 членів екіпажу. Зовнішній дизайн палуби повторює форму заокруглення устричної раковини. Палуба "сонячної" яхти звільнена від снастей, що надає більше простору для відпочинку пасажирів.

Головний салон відділений від їдальні  і може бути перетворений в кінотеатр. На нижній палубі розташовані каюти екіпажу, 4 гостьові каюти і апартаменти власника, в яких знайшлося місце для "пляжного клубу" з висувною платформою-басейном.

Нагадаємо, в 2014 році перший в світі "розумний" круїзний лайнер прибув в англійський порт Саутгемптона, звідки після підготовки відправиться в Нью-Йорк.

Джерело "Delo.ua"