Як утеплити металеві двері?

13.02.2015 993 0
Як утеплити металеві двері?

Прийшла зима і здається, що в квартирі з нізвідки з'являються протяги, батареї гріють, але недостатньо, стіни і підлога крижані і взагалі, бажано зробити ремонт, от тільки доведеться чекати літа. Якщо вірити підрахункам експертів, то основна причина втрати тепла в оселі – негерметичні вікна і двері, за ними слідують підлогу і стелю. Щоб зменшити тепловтрати, люди встановлюють металопластикові вікна, обклеюють стіни свого будинку спеціальними шпалерами, а стеля та підлога утеплюють теплоізоляційними матеріалами. Як бачимо, питань у цьому плані не виникає, але як утеплити металеві двері?

Металеві двері починають нещільно прилягати до дверної коробки через зношеність гумового ущільнювача.

Якщо заміна ущільнювача не допомогла – відрегулюйте двері, інакше доведеться звернутися до фахівців, щоб її вирівняли на спеціальному обладнанні.

Купуючи металеві, упевніться в тому, щоб дверне полотно було заповнено теплоізоляційним матеріалом. Також необхідно стежити за якістю заповнення будівельною піною простору між дверним отвором і дверною коробкою.

Отже, розглянемо, як утеплити металеві двері правильно і з найменшими витратами.

Для усунення шуму і протягів роблять шумоізоляцію. Для цього з дерев'яних рейок споруджують раму, яку прикріплюють за допомогою поперечних перегородок.

Дана плита тримається за допомогою саморізів, прихованих від очей віконною замазкою і зафарбованих фарбою або лаком.

Відстань між полотном дверей і дерев'яної рамки необхідно заповнити пінопластом. Якщо після вставки шматка пінопласту залишилися зазори – скористайтеся монтажною піною і дочекайтеся її висихання перед тим, як виконати наступний крок.

У магазині купуємо ламіноване ДВП та фіксуємо його струбцинами до дверного полотна. Поступово, починаючи зверху, прикріплюємо його до металу спеціальними саморезами, попередньо висвердливши невеликі отвори.

Менш затратно утеплювати тими матеріалами, що вже є під рукою.

Ущільнювачі можна створити своїми руками, використовуючи дерматиновим стрічку і поролонову смугу. При цьому стрічка з дерматину повинна бути довжиною, що відповідає розміру 3 брусків дверної коробки (горизонтальний і обидва вертикальних). Ширина не повинна перевищувати 10 – 12 см. Поролонова смуга завтовшки 4 мм по довжині відповідає дерматиновий.

Поролон загортають у дерматин і скріплюють місця з'єднань. Даний утеплювач ретельно приробляють уздовж дверної коробки, затуляючи їм дірки між коробкою і самими дверима. Успіх подібного утеплення залежить від якісного виконання даної роботи.

Джерело "БудКом"