Тарифи на газ зростуть втричі

19.02.2015 1426 0
Тарифи на газ зростуть втричі

Україна домовилась з МВФ про підвищення тарифів на газ майже на 300%. У зв'язку з таким ростом цін, інфляція до кінця 2015 року становитиме 25-26%.

Україна узгодила з МВФ підвищення тарифів на газ на 280%, на тепло - на 66%. Про це повідомила глава Національного банку України Валерія Гонтарєва в ході 11-й інвестиційної конференції компанії Dragon Capital у Києві в середу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Зараз, відповідно до нашої програми з МВФ підвищення тарифів буде дуже різким - на 280% на газ і близько 66% на тепло», - сказала вона.
 
Пані Гонтарева додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів, інфляція до кінця 2015 року становитиме 25-26%.
 
Нагадаємо, в Україні тарифи на газ і теплокомуненерго можуть зрости вже з квітня. При цьому введення необхідного МВФ цільового субсидування малозабезпечених поки відкладається.
 
МВФ вимагав підвищення тарифів на газ і теплокомуненерго вже з 1 березня. Українській стороні начебто вдалося відстрочити цей момент ще на 31 день - до 1 квітня 2015-го.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», сьогодні Україна може виробляти більше 6 мільярдів кубометрів біогазу та біометану на рік. «Нафтогаз» планує посприяти розвитку виробництва відповідних видів палива.
 

Джерело "Україна Комунальна"