"Нафтогаз" планує надати виробникам біогазу доступ до ГТС

20.02.2015 646 0
"Нафтогаз" планує надати виробникам біогазу доступ до ГТС

"Нафтогаз" підтримує надання доступу до газотранспортної системи для виробників біогазу

НАК "Нафтогаз України" підтримує надання доступу до газотранспортної системи (ГТС) для виробників біогазу. Про це повідомила прес-служба компанії.

"За експертними оцінками учасників наради (минулого 17 лютого за участю" Укртрансгазу ", Міненерговугілля, Мінагрополітики, Мінекології, НКРЕКУ і ряду німецьких компаній - ред.), Україна вже сьогодні має можливість виробляти близько 6,3 млрд куб. М біогазу і біометану в рік. "Нафтогаз" вітає збільшення виробництва альтернативних видів газу в Україні і підтримає надання доступу виробників біогазу до транспортних потужностей української ГТС ", - йдеться в повідомленні.

Як відзначають в НАК, позитивний приклад розвитку біогазової галузі демонструє Німеччина - там вже виробляється близько 2 млрд куб. м біогазу на рік, а до 2030 року Німеччина розраховує довести його виробництво до 10 млрд куб. м (10% внутрішнього споживання).

Нагадаємо, "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Джерело: Delo.ua