16 млн грн залучать у енергоефективність Самбора та Жовкви

25.02.2015 1470 0
16 млн грн залучать у енергоефективність Самбора та Жовкви

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Петро Колодій, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, керівники міст Жовкви та Самбора підписали Протокол про наміри щодо реалізації спільного проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві», повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 У документі сторони засвідчили намір підвищити енергоефективність цих міст Львівщини. Зокрема, проект передбачає модернізацію міської котельні для споживання поновлюваних джерел енергії у Жовкві та реконструкцію системи вуличного освітлення Самбора. Для реалізації цих завдань Фонд Східна Європа залучить 14 млн. грн. (кошти Європейського Союзу), а Жовківська та Самбірська міські ради – по 1 млн. 100 тис. грн.

Як наголосив Олег Синютка, такі проекти сьогодні є вкрай важливими не лише для Львівщини, а для кожного мешканця нашого краю.

«У період економічної кризи, коли Україна бореться з ворожою агресією, дуже важливо, що міжнародні компанії дають можливість Львівщині реалізувати необхідні для суспільства проекти. Адже кожен зекономлений кіловат-годин електроенергії, або метр кубічний газу – це наш вклад у спільну перемогу держави. Це також дозволить нам впровадити найновіші сучасні технології і європейські стандарти», - підкреслив керівник області.

Зазначимо, що проект з енергоефективності у Самборі та Жовкві також передбачає здійснення енергоаудитів та навчань персоналу, різноманітні освітні кампанії для населення. Його реалізація розпочнеться вже цьогоріч з 1 березня і триватиме до 28 лютого 2017 року.

Джерело "Galinfo.com.ua"