Встановлення терморегуляторів на батареї

26.02.2015 1185 0
Встановлення терморегуляторів на батареї

Економія – 10-25%. Вартість – 1000 грн на 1 батарею. Час – 1 тиждень. Індивідуальний лічильник тепла у квартирі/будинку найкраще йде у парі із терморегуляторами на батареях. Це дозволяє дійсно платити тільки за те, що споживаєш і економити на власний розсуд (хоч загартовуйтесь при 16 градусах тепла). Регулювати температуру у приміщенні, де встановлені терморегулятори, можна не відкриттям вікон, а подачею потрібної кількості тепла до батареї.

Складові
– терморегулятор(и) за кількістю батарей, які ви бажаєте регулювати;
– організація, що управляє будинком (ЖЕК, ОСББ, товариство, тощо);
– підрядник для встановлення терморегуляторів.

Як зробити

1. Вибрати і купити терморегулятори на ті батареї, які ви бажаєте регулювати 

2. Домовитися із організацією, що управляює будинком (ЖЕК, ОСББ, тощо) на відключення стояка системи обігріву.

3. На цей час викликати спеціалізованого підрядника на встановлення регуляторів. Він зіллє воду із батареї, відріже частину труби, що подає гарячу воду до батареї, і вмонтує у трубу терморегулятор

4. За умови, якщо у вас  є лічильник тепла на квартиру/приватний будинок, тепер ви платите лише за реально спожите даним приміщенням тепло і можете економити абсолютно на ваш розсуд.

Нюанси
– Встановлення терморегуляторів має робити професіонал, що знається на нюансах системи опалення. Наприклад так звані «однотрубні» системи (в яких радіатори на стояку підключені послідовно) повинні мати на кожному радіаторі з терморегулятором «замикаючу ланку», що дозволить теплоносію циркулювати в системі, якщо один із терморегуляторів повністю «закриє» радіатор. Інакше одна квартира може відключити весь стояк.

– Бувають терморегулятори для одно та двох-трубних систем опалення – це необхідно врахувати під час покупки.

– Температура нижче 16 градусів у житлових приміщеннях не допускається, оскільки це може призводити до виникнення конденсату на стінах, вікнах, підлозі, і, тим самим, знизити термін експлуатації будівлі в цілому. Через це, навіть якщо вас немає вдома взимку, не прикручуйте терморегулятор зовсім.

Джерело "Своє тепло"