У Рівному стартувала локальна програма з утеплення будинків

27.02.2015 3060 0
У Рівному стартувала локальна програма з утеплення будинків

„Закликаю рівнян скористатись унікальною програмою й зробити свій будинок теплим, комфортним та дуже красивим!”

- На останній сесії ми затвердили декілька дуже важливих документів. І хоча полеміка розгорнулась навколо бюджету і податків, з моєї точки зору, одним із дуже важливих рішень було затвердження програми по утепленню будинків, — зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Ми у місті Рівному маємо унікальні програми, які дозволяють мешканцям за допомогою міської влади при фінансуванні за схемою „50х50” швидко і якісно встановити прилади обліку тепла, прилади регулювання тепла і утеплити свій будинок. Останнє – надзвичайно важливо. З моєї точки зору, не сумніваюсь, якби ми утеплили всі будинки, у Рівному половина котелень просто не були б потрібні.

Місто не лише б зекономило колосальну кількість коштів на газ і опалення, воно б візуально стало зовсім іншим. Уявіть собі, який би був мікрорайон Північний – утеплений та візуалізований за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів.

Подивіться зараз на будинки ОСББ „Маяк” (вул. Білякова, 10), будинок поблизу СБУ на Віденській. Подивіться як видозмінюється будинок ОСББ „Дружба”. Усі вони утеплені при фінансовій підтримці міста.

Запевняю, такої унікальної програми в інших містах немає. Тому закликаю мешканців – користуйтеся цією програмою. У вас є можливість зробити свій будинок теплим, комфортним та дуже красивим, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Джерело "Ровно"